KONST / Litografier / Färglitografi 12837139
nr 1283 7139
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 117/290. Motivet: 49x37 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:39:24
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
21 okt
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz